KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Lokal me qera ne Qender Prishtine

Qendra, Prishtina
8,900€

Përshkrimi

Lokal me qera në qender,Prishtinë

Ka gjithsejt 265 m2 ne dy etazhe te nderlidhura brenda ,funksionon si lokal i vetem.

Ne katin e pare 135 m2 dhe 130 m2 katin e dyte.

Eshte i pershtatshëm per shume veprimtari .

Çmimi 8900 eur / Muaj

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Qendra, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Qendra

Detajet

Përditësuar më January 16, 2019 at 3:52 pm

  • Çmimi: 8,900€
  • Sipërfaqja: 265 m2
  • Lloji: Lokal
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

200€

Banjo: 1m2: 36

Lokal

777

2 years më parë

200€

Banjo: 1m2: 36

Lokal

777

2 years më parë

260€

Banjo: 1m2: 54

Lokal

777

2 years më parë

260€

Banjo: 1m2: 54

Lokal

777

2 years më parë

106,000€

Banjo: 1m2: 53

Lokal

Sab

3 years më parë

106,000€

Banjo: 1m2: 53

Lokal

Sab

3 years më parë

520€

Lokal

777

8 months më parë

520€

777

8 months më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )