KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Lokal me qera ose ne shitje lagjja e spitalit Prishtinë

Lagjja e Spitalit, Prishtina
170€

Përshkrimi

Leshohet me qira dhe shitet lokali prej 40m2
Mati-1 mbrapa rruges b
I pershtatshem per veprimtari te
Zyres ,, l, etj
Cmimi i qiras 170e 1/ muaj
Cmimi i shitjes -36000e

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Lagjja e Spitalit, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Rruga B

Detajet

Përditësuar më February 4, 2019 at 9:46 am

  • Çmimi: 170€
  • Sipërfaqja: 40 m2
  • Lloji: Lokal
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

250€

Banjo: 4m2: 85

Lokal

777

6 years më parë

250€

Banjo: 4m2: 85

Lokal

777

6 years më parë

350€

m2: 114

Lokal

777

5 years më parë

350€

m2: 114

Lokal

777

5 years më parë

1,050€

m2: 162

Lokal

777

4 years më parë

1,050€

m2: 162

Lokal

777

4 years më parë

3,610€

Lokali leshohet me qera

Parku i qytetit, Prishtine

Banjo: 2m2: 361

Lokal

777

6 years më parë

3,610€

Banjo: 2m2: 361

Lokal

777

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »