KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Lokal ne shitje ne Prishtine

Velania, Prishtina
870€

Përshkrimi

Shitet lokali në Prishtine lgj. Velania prej 75m2

Siperfaqja -75m2
Lokali eshte ne katin perdhes e ulet dhe ka një pozitë të përshtatshme per veprimtarie te ndryshme

Çmimi -870e euro per 1/m2
Pranojm veture deri ne 15.000e ne vlere trevi

045 584 613

045 584 719

Metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Velania, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Velania

Detajet

Përditësuar më February 25, 2019 at 3:49 pm

  • Çmimi: 870€
  • Sipërfaqja: 75 m2
  • Lloji: Lokal
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

1,000€

m2: 93

Lokal

777

5 years më parë

1,000€

m2: 93

Lokal

777

5 years më parë

1,050€

m2: 162

Lokal

777

4 years më parë

1,050€

m2: 162

Lokal

777

4 years më parë

1,100€

Lokal me qera ne Prishtine

Agim Ramadani, Prishtina

m2: 100

Lokal

777

6 years më parë

1,100€

m2: 100

Lokal

777

6 years më parë

200€

m2: 30

Lokal

777

5 years më parë

200€

m2: 30

Lokal

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »