KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Lokal ne shitje ose me qera ,ne Ulpianë Prishtine

Ulpianë, Prishtinë
1€

Përshkrimi

Shes lokalin se bashku me podrum siq shihet edhe ne foto ne Ulpiane ,70m2 i ka lokali dhe mudesh me leshu me qira deri 1000€ dhe podrumi i ka 40m2 dhe mundesh me leshu deri 400€ me qira ose me shume te dyjat jan ne lokacion te mir per qfar do biznesi per me shum informata me kontakto

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Ulpianë, Prishtinë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Ulpianë

Detajet

Përditësuar më February 16, 2019 at 9:03 pm

  • Çmimi: 1€
  • Sipërfaqja: 106 m2
  • Banjo: 1
  • Lloji: Lokal
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

1,700€

m2: 109

Lokal

777

4 years më parë

1,700€

m2: 109

Lokal

777

4 years më parë

3,300€

Banjo: 6m2: 700

Lokal

777

6 years më parë

3,300€

Banjo: 6m2: 700

Lokal

777

6 years më parë

1,100€

Lokal me qera ne Prishtine

Agim Ramadani, Prishtina

m2: 100

Lokal

777

6 years më parë

1,100€

m2: 100

Lokal

777

6 years më parë

1,050€

m2: 162

Lokal

777

4 years më parë

1,050€

m2: 162

Lokal

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »