KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

lokal ne shitje te qafa ne Prishtine

Qafa, Prishtina
75,000€

Përshkrimi

Lokal ne shitje te qafa ne Prishtine ,me 20 m2 dhe hapsire per terrace ,

Cmimi 75000 eur

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Qafa, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Qafa

Detajet

Përditësuar më August 13, 2019 at 1:43 pm

  • Çmimi: 75,000€
  • Sipërfaqja: 20 m2
  • Lloji: Lokal
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

420€

Bed: 1Banjo: 1m2: 80

Lokal

777

5 years më parë

420€

Bed: 1Banjo: 1m2: 80

Lokal

777

5 years më parë

2,800€

Lokal me qera ne Prishtine

Ulpianë, Prishtina, Pristina District

m2: 280

Lokal

777

6 years më parë

2,800€

m2: 280

Lokal

777

6 years më parë

69,500€

Banjo: 1m2: 53

Lokal

777

6 years më parë

69,500€

Banjo: 1m2: 53

Lokal

777

6 years më parë

1,050€

m2: 162

Lokal

777

4 years më parë

1,050€

m2: 162

Lokal

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »