KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Lokale me qera ne Prishtine

Prishtina
1,000€

Përshkrimi

Objekt me qera në zonën qendra,Prishtinë.

Është gjithsejt 530 m2.

150 m2 Podrum me lartesi te majftueshme bashkë me katin e parë 180 m2 lokal kjo pjesë mund te leshohet veqmas me 1500 eur /muaj

Dhe Kati I dytë

Me 200 m2 me hymje te veqante me 1000 eur /muaj

Per lokal ne Tërësi mund te negociohet.

Kontaktoni

0037744760020

0038344760020(viber)

 

  • Adresa: Prishtina
  • Qyteti: Prishtinë
  • Komuna: Prishtine
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më May 8, 2018 at 6:48 pm

  • Çmimi: 1,000€
  • Sipërfaqja: 200 m2
  • Lloji: Lokal
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

Sab
Sab
044760020

Enquire about this property

Similar Properties

200€

m2: 18

Lokal

777

5 years më parë

200€

m2: 18

Lokal

777

5 years më parë

350€

Lokal 115 m2 ,me qera ne Prishtine 350 eur.

Mahalla e Muhaxherëve, Prishtinë

Banjo: 2m2: 115

Lokal

777

5 years më parë

350€

Banjo: 2m2: 115

Lokal

777

5 years më parë

1,500€

m2: 62

Lokal

777

5 years më parë

1,500€

m2: 62

Lokal

777

5 years më parë

115,000€

m2: 82

Lokal

777

4 years më parë

115,000€

m2: 82

Lokal

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »