KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

lokali ne shitje ose me qera , ne lagjen Ulpiane

270€

Përshkrimi

Lokali ne shijte ose me qera,gjendet ne Ulpiane, (perballe Konviktave).
I pershtatshem per veprimtari te ndryshme.
Ka flete poseduese dhe i regjistruar ne Kadaster si lokal.
Lokali ka afro 30 m2 dhe 20 m2 terrase te mbyllur, si dhe hapesire te bukur para lokalir.
Parking te mjaftueshem.
nr kontaktues. 045 584 613

Adresa

  • Kodi Postar 10000

Detajet

Përditësuar më May 15, 2020 at 11:17 am

  • Çmimi: 270€
  • Lloji: Lokal
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

2,800€

Lokal me qera ne Prishtine

Ulpianë, Prishtina, Pristina District

m2: 280

Lokal

777

4 years më parë

2,800€

m2: 280

Lokal

777

4 years më parë

115,000€

m2: 82

Lokal

777

11 months më parë

115,000€

m2: 82

Lokal

777

11 months më parë

1,000€

Banjo: 3m2: 90

Lokal

777

4 years më parë

1,000€

Banjo: 3m2: 90

Lokal

777

4 years më parë

36,000€

Banjo: 1m2: 32

Lokal

777

3 years më parë

36,000€

Banjo: 1m2: 32

Lokal

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »