KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Lokali leshohet me qera

Parku i qytetit, Prishtine
3,610€

Përshkrimi

260 m2 vendi + bodrumi 101 m2  gjithsej i gjithe lokali eshte 361 m2

gjendet te parku i qytetit

2 banjo

ka Wifi dhe infrastrukture te nevojshme , alarm etj

Cmimi : 3610 euro per muaj

kontakti : 045 584 613       045 584 719

  • Adresa: Parku i qytetit, Prishtine
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më June 19, 2018 at 10:56 am

  • Çmimi: 3,610€
  • Sipërfaqja: 361 m2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Lokal
  • Statusi: Me qera

Karakteristikat

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

2,800€

Lokal me qera ne Prishtine

Ulpianë, Prishtina, Pristina District

m2: 280

Lokal

777

5 years më parë

2,800€

m2: 280

Lokal

777

5 years më parë

3,300€

Banjo: 6m2: 700

Lokal

777

5 years më parë

3,300€

Banjo: 6m2: 700

Lokal

777

5 years më parë

1,200€

Banjo: 1m2: 68

Lokal

777

4 years më parë

1,200€

Banjo: 1m2: 68

Lokal

777

4 years më parë

1,200€

Banjo: 1m2: 54

Lokal

Sab

5 years më parë

1,200€

Banjo: 1m2: 54

Lokal

Sab

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »