KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Pent house me qera ne Prishtine

Qafa, Prishtina
1,550€

Përshkrimi

Lëshohet me QIRA Banesa Penthouse
lgj , Qafa, Prishtinë.

Banesa gjendet në katin e 13- të, të objektit “ MINIMAX”.
Banesa ka 127m2 dhe terasën me 203m2.
përbëhet nga 3 Dhoma gjumi; një nga to Master Bedroom, 2 banjo, e gjitha e mobiluar dhe një kuzhinë me të gjitha elementet përkatëse.
Objekti është i vëzhguar 24h me kamera dhe sigurim fizik, siguron mirëmbajtje të rregullt dhe garazhë private nëntokësore.
Cmimi 1550e me gjitha shpenzimet

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

 • Adresa: Qafa, Prishtina
 • Kodi Postar 10000
 • Në afërsi me: Qafa

Detajet

Përditësuar më January 13, 2019 at 12:02 am

 • Çmimi: 1,550€
 • Sipërfaqja: 130 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 200 m2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garazha: 1
 • Lloji: Banesë
 • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

1,250€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 136.5

Banesë

777

5 years më parë

1,250€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 136.5

Banesë

777

5 years më parë

790€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 76.33

Banesë

777

5 years më parë

790€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 76.33

Banesë

777

5 years më parë

220€

Banese me qera ne breg të diellit

Bregu i Diellit, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 53

Banesë

777

6 years më parë

220€

Bed: 1Banjo: 1m2: 53

Banesë

777

6 years më parë

800€

Banesa ne shitje afer rruges B

Lagjja e Spitalit, Prishtina

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

4 years më parë

800€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 86

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »