KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Penthouse ne shitje ne Fushë Kosovë

Fushë Kosovë
550€

Përshkrimi

– Banesa Penthaus ne- Fushë  –

-ju ofron për shitje banesa në Fushë Kosovë – Lagjen Dardania – Kompleksi ” ELIZA “

– Kompleksi ELIZA ofron banesa me ndertim të cilësis së lartë dhe është e dalluar në tregun e Fushë Kosovës.

•Penthousat janë me këto renditje
–    T4.   138.11m2 banim
48.88m2 teras

A3 T3 : 126.93m2 banim
110.82m2 teracë

  : 138.11m2 banim
44.89m2 teracë

•Penthousat janë të gatshme për banim
Lokacioni në Fushë Kosovë

Për më shumë na kontaktoni në :

☎️ +38345 584 613
+38344 760 020
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Fushë Kosovë
  • Kodi Postar 12000
  • Në afërsi me: Eliza

Detajet

Përditësuar më December 3, 2021 at 7:33 pm

  • Çmimi: 550€
  • Sipërfaqja: 138 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

80,000€

Shitet Apartament 2+1 OKAZION

Rruga Pandeli Cale, Tirana, Albania

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 72

Apartment

Xhevair

2 years më parë

80,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 72

Apartment

2 years më parë

270€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 115

Apartment

777

6 years më parë

270€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 115

Apartment

777

6 years më parë

2,000€

testfidi

Skopje, Macedonia (FYROM)

m2: 2000

Apartment

bardhapreniqi

6 years më parë

2,000€

m2: 2000

Apartment

6 years më parë

4€

Dhoma: 5Banjo: 4m2: 550

Apartment

777

4 years më parë

Dhoma: 5Banjo: 4m2: 550

Apartment

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »