KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

shiten 3 banesa ne Fushe Kosove

Fushë Kosovë
480€

Përshkrimi

Shiten 3 banesa ne Fushë Kosovë, objekti delukse, afer rruges Dardania.
Dy banesa me nga 66.5 m2,
Renditje: 1 dhome gjumi, sallon,kuzhinë ballkon banjo,korridor, shpajz, kati 6
Dhe nje banese me 99.5 m2
Rënditja: 3 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë ballkon banjo,wc,korridor, shpajz. Kati 6
Çmimi 480 eur /m2
045 584 613
045 584 719
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Fushë Kosovë
  • Kodi Postar 10000

Detajet

Përditësuar më May 30, 2020 at 1:23 pm

  • Çmimi: 480€
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

95,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 200

Banesë

mbsrbija

4 years më parë

95,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 200

Banesë

4 years më parë

400€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 80

Banesë

Sab

6 years më parë

400€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 80

Banesë

Sab

6 years më parë

Dhoma: 4Banjo: 4m2: 276

Banesë

777

5 years më parë

Dhoma: 4Banjo: 4m2: 276

Banesë

777

5 years më parë

180,000€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 101

Banesë

777

6 years më parë

180,000€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 101

Banesë

777

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »