KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shiten banesa në Fushë Kosovë, ndërtim i ri

Rruga Dardania p.n, Fushe Kosove, Dardania, Fushë Kosovë 12000
470€

Përshkrimi

Metrobios shpallë në shitje banesat, ndërtim i ri në Fushë Kosovë, lokacion mjaft i mirë për banim.Projekt me standarde të larta ndërtimi.

Banesa ka 87 m2

Me qëndrim ditor,kuzhinë dhe tryezari,2 dhoma gjumi,korridor,banjo,shpajz,1 ballkon.

Ne katin 2 ,3,dhe 4-520 eur /m2

Ne katin 5 dhe6-500 eur /m2

Ne katin 7 dhe 8-470 eur/m2

Objekti ka leje ndërtimi

Noterizohet.

Kontakt

045584613

045584719

Metrobios@hotmail.com

 • Adresa: Rruga Dardania p.n, Fushe Kosove, Dardania, Fushë Kosovë 12000
 • Qyteti: Fushë Kosovë
 • Kodi Postar 12000
 • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më April 26, 2018 at 7:53 pm

 • Çmimi: 470€
 • Sipërfaqja: 87 m2
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji: Banesë
 • Statusi: Ndërtim i ri

Shikimet

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 76.36

Banesë

777

2 years më parë

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 76.36

Banesë

2 years më parë

280€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

2 years më parë

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

2 years më parë

Bed: 1Banjo: Qm2: 65.4

Banesë

777

3 years më parë

Bed: 1Banjo: Qm2: 65.4

Banesë

3 years më parë

450€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 100

Banesë

Sab

3 years më parë

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 100

Banesë

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

  Translate »