KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shiten banesat,Në Prishtinë lagjen Bregu i Diellit

Bregu i Diellit, Pristina
1€

Përshkrimi

Shiten banesat,Në Prishtinë lagjen Bregu i Diellit , Nje Dy dhe Tri dhoma gjumi
Qendrim ditor dhe kuzhinë Banjo , Ballkon
Për me shumë informata kontaktoni
045 584 613
045 584 719
0037744760020 viber,WhatsApp
metrobios@hotmail.com
Banesat janë në ndërtim e sipër !!
Kati i 6-rë Sipërfaqja: (119,23m2)
Kati i 6-të Sipërfaqja: (93.44 m2)
Kati i 11-të Sipërfaqja: (69.30m2)
Çmimi:Sipas Marrëveshjes

  • Adresa: Bregu i Diellit, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Bregu i Diellit

Detajet

Përditësuar më August 12, 2020 at 9:36 pm

  • Çmimi: 1€
  • Sipërfaqja: 69 m2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Ndërtim i ri

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

400€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 100

Banesë

777

3 years më parë

400€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 100

Banesë

777

3 years më parë

94,800€

Dhoma: 2Banjo: 1

Banesë

777

4 years më parë

94,800€

Dhoma: 2Banjo: 1

Banesë

777

4 years më parë

777

4 years më parë

52,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 97

Banesë

777

5 years më parë

52,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 97

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »