KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet banese komode ne Dardani

Dardania, Prishtinë
72,000€

Përshkrimi

Shitet banese ne Dardani;

Ka 61.7 m2,me 2 dhoma gjumi,1 banjo,1 wc,shpajz ,korridor,ballkon, dhe sallon me kuzhine

Çmimi 72000 eur pa mobilje, dhe 76000 eur me mobilje.

Kontakto ;

045584613

045 584719

metrobios@hotmail.com

 • METROBIOS
 • Adresa: Dardania, Prishtinë
 • Qyteti: Prishtinë
 • Komuna: Prishtine
 • Kodi Postar 10000
 • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më March 1, 2018 at 6:04 pm

 • Çmimi: 72,000€
 • Sipërfaqja: 61.7 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 61.7 m2
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji: Banesë
 • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

Bed: 1Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

2 years më parë

Bed: 1Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

2 years më parë

1,250€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 114

Banesë

777

2 years më parë

1,250€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 114

Banesë

777

2 years më parë

62,305€

Shiten dy Banesa ne Fushe Kosove nr2

Fushë Kosovë, Pristina District

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 124.61

Banesë

777

4 years më parë

62,305€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 124.61

Banesë

777

4 years më parë

370€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 180

Banesë

777

2 years më parë

370€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 180

Banesë

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »