KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet banesë ne Dardani

Dardania, Prishtinë
170,000€

Përshkrimi

Banesa eshte ne katin e parë
Bruto mbi 120metra katrore,

Netto 97 m2
3 dhoma gjumi, dhome te dites, trapezari, kuzhinë, 2 banjo, dy koridore dhe 3 ballkone.Mund te shendrrohet edhe ne zyra apo lokal.

Çmimi 170000 eur

Kontakt

045584613

045584719

metrobios@hotmail.com

 

 • Adresa: Dardania, Prishtinë
 • Qyteti: Prishtinë
 • Komuna: Prishtine
 • Kodi Postar 10000
 • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më May 4, 2018 at 8:04 pm

 • Çmimi: 170,000€
 • Sipërfaqja: 120 m2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji: Banesë
 • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

11€

Banesë

777

7 months më parë

Banesë

777

7 months më parë

Bed: 1Banjo: 1m2: 65.74

Banesë

777

1 year më parë

450€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65.74

Banesë

777

1 year më parë

1,050€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

2 years më parë

1,050€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

2 years më parë

29,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

1 year më parë

29,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

1 year më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »