KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet banese në Durrës,Golem afër pishave

Golem, Albania
405€

Përshkrimi

Shitet banesa ne Golem afer pishave dhe plazhit.Per pushimet tuaja vend ideal.

Ka 67.73 m2,me nje dhome gjumi,nje banjo +wc,ballkon ,korridor.

Kati i parë

Çmimi 405 eur /m2

Kontakt

045 584613

045 584719

0038344760020 viber

 

  • Adresa: Golem, Albania
  • Shteti: Albania

Detajet

Përditësuar më May 15, 2018 at 9:26 pm

  • Çmimi: 405€
  • Sipërfaqja: 67.73 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

1,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 56.07

Banesë

777

6 years më parë

1,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 56.07

Banesë

777

6 years më parë

400€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 78

Banesë

777

6 years më parë

400€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 78

Banesë

777

6 years më parë

550€

Banesë

777

3 years më parë

550€

Banesë

777

3 years më parë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »