KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet banesë në Fushë Kosovë

Fushë Kosovë
480€

Përshkrimi

Shitet Banesa në Fushë Kosovë,rruga Nena Tereze.

125 m2,me 3 dhoma gjumi, 2banjo,ballkon,kati 5

Ndërtim I ri dhe kualitativ.

Çmimi 480 eur/m2

Kontakt

0037744760020

0038344760020 viber

 

  • Adresa: Fushë Kosovë
  • Kodi Postar 12000
  • Në afërsi me: Rr Nena Terezë

Detajet

Përditësuar më December 3, 2019 at 5:41 pm

  • Çmimi: 480€
  • Sipërfaqja: 125 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Viti i ndërtimit: 2018
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

Sab
Sab
044760020

Enquire about this property

Similar Properties

62,305€

Shitet Banesa ne Fushe Kosove

Fushë Kosovë, Pristina District

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 124.61

Banesë

777

6 years më parë

62,305€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 124.61

Banesë

777

6 years më parë

230€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

5 years më parë

230€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

5 years më parë

350€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 80

Banesë

777

6 years më parë

350€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 80

Banesë

777

6 years më parë

79,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 62

Banesë

777

5 years më parë

79,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 62

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »