KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet banesë në lagjen e spitalit

Muharrem Fejza, Prishtina
48,000€

Përshkrimi

Shitet banesë në lagjen e spitalit afer rr.Muharrem Fejza.Kati 5,me 65m2.Ka edhe garazhen dhe eshte e mobiluar.

1 dhome gjumi, sallon,kuzhinë, banjo, ballkon.

Çmimi me garazhe 55000

Çmimi pa garazhe 48000 eur.

Kontakt

0038344760020

  • Adresa: Muharrem Fejza, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më November 4, 2018 at 4:12 pm

  • Çmimi: 48,000€
  • Sipërfaqja: 65 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Garazha: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

Sab
Sab
044760020

Enquire about this property

Similar Properties

900€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 106

Banesë

777

2 years më parë

900€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 106

Banesë

777

2 years më parë

127,000€

Dhoma: 4Banjo: 1m2: 109

Banesë

AsllanDibrani

3 weeks më parë

127,000€

Dhoma: 4Banjo: 1m2: 109

Banesë

3 weeks më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

2 years më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

2 years më parë

400€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 100

Banesë

777

1 year më parë

400€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 100

Banesë

777

1 year më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »