KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet Biznesi komplet me invertar (butik per femra

Rruga Gazmend Zajmi, Prishtinë
1,500€

Përshkrimi

Pershendetje bleres Serioze!

Shes Biznesin me komplet invertar

cmimi i rregullt 3000

por me urgjence 1500€

Butik me veshje Femrash outlet marka te njohura nga Usa dhe EU

Biznesi eshte i pershtatshem per Start Up( fillestar) gjithashtu ne oferte perfshihet dhe Instagrami aktiv  me kliente te mire dhe te rregullt.

Na kontaktoni ne instagram dhe tel

@ladies.an.american.brand.

044801397

  • Adresa: Rruga Gazmend Zajmi, Prishtinë

Detajet

Përditësuar më December 25, 2021 at 4:37 pm

  • Çmimi: 1,500€
  • Sipërfaqja: 50 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 50 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Viti i ndërtimit: 2018
  • Lloji: Dyçan
  • Statusi: Në shitje

Karakteristikat

Video

360° Virtual Tour

Nuk ka

Shikimet

Kontakto

Yll
Yll

Enquire about this property

Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »