KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet PentHouse ne Lagje te Spitalit

Lagjja e Spitalit, Prishtinë
280,000€

Përshkrimi

5 dhoma gjumi, 1 dhome garderobe
2 ballkona
2 banjo
1 wc
1 shpajz Salloni me kamin
Tryezaria + kuzhina , Verande me kamin

gjithsejt banesa 220m2, + terasa me kuzhine verore+vazot per lule dhe skare me sip. 100m2. Ashensori direkt ne hymje te baneses. Rezervoari i ujit me 1000l, klima etj. Totali i sip. 320m2

 

 

  • Adresa: Lagjja e Spitalit, Prishtinë
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më August 30, 2018 at 2:02 pm

  • Çmimi: 280,000€
  • Sipërfaqja: 320 m2
  • Dhoma: 5
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

180,000€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 101

Banesë

777

3 years më parë

180,000€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 101

Banesë

777

3 years më parë

139,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 100

Banesë

777

2 years më parë

139,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 100

Banesë

777

2 years më parë

760€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 115

Banesë

777

3 years më parë

760€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 115

Banesë

777

3 years më parë

320,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 160

Banesë

777

3 years më parë

320,000€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 160

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »