KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet toka ne zonen ekonomike Prishtine-Shkabaj

Shkabaj
7,000€

Përshkrimi

Shiten 40 ari truall ne zonen ekonomike Prishtine -Shkabaj,me rruge dhe infrastrukturë te parapare.Mund te pranojme pjeserisht ndrrim ndonje banese.

Çmimi 7000 eur / per nje Ari

045 584 613

044 760 020

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Shkabaj
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Prishtinë

Detajet

Përditësuar më July 21, 2019 at 2:07 pm

  • Çmimi: 7,000€
  • Sipërfaqja e tokës: 40 m2
  • Lloji: Tokë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

15,000€

Troll ne Brezovice ,4 ari ne shitje.

Brezovica Ski Resort, 210, Ferizaji

m2: 400

Tokë

777

2 years më parë

15,000€

m2: 400

Tokë

777

2 years më parë

2,500€

Tokë

777

3 years më parë

2,500€

777

3 years më parë

3,700€

Tokë

777

3 years më parë

3,700€

777

3 years më parë

2,000€

m2: 18000

Tokë

777

3 years më parë

2,000€

m2: 18000

Tokë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »