KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet troll në Prishtinë,zona qendër

Prishtina
200,000€

Përshkrimi

Shitet trolli prej 3.78 ar në  Prishtinë, zona qendër, lejohet ndërtimi 2+1 me bazament 240 m2.Lokacion mjaft i mire dhe me mundesi përfitimi në të ardhmen dhe tani.

Çmimi 200.000 eur

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më December 21, 2018 at 3:23 pm

  • Çmimi: 200,000€
  • Sipërfaqja e tokës: 3.78 m2
  • Lloji: Tokë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

8,000€

Tokë

777

4 years më parë

8,000€

777

4 years më parë

320€

Shitet 6 ha tokë,Millosheve

Capital - Kastriot, Obilić

Tokë

777

4 years më parë

320€

777

4 years më parë

1,550,000€

m2: 13000

Tokë

Sab

5 years më parë

1,550,000€

m2: 13000

Tokë

Sab

5 years më parë

145,000€

m2: 34000

Tokë

777

3 years më parë

145,000€

m2: 34000

Tokë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »