KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet trualli me sipërfaqe prej 25 ari

Drenas
0

Përshkrimi

Trualli ka një siperfaqe prej 25 ari dhe përfshin një toke të rrafshët. Në këtë pronë, ka një mundësi të favorshme për përdorime të ndryshme, duke pasur në konsideratë madhësinë e tij.
Trualli ka një dalje në rrugë me gjatësi prej 120 metrash, duke e bërë këtë pronë të lehtë për qasje.
Një nga avantazhet e këtij trualli është që ai është i pajisur me energji elektrike, duke e bërë të përshtatshëm për ndërtim ose përdorim të ndryshëm.
Po ashtu, dhe sistemi i kanalizimit,dhe ujësjellësit duke garantuar infrastrukturë të përshtatshme i cili mundëson zhvillimin e pronës sipas nevojave të përdoruesit.
Gjithashtu, është e rëndësishme duke theksuar se ky truall ka një kyçje të lehtë në rrugën kryesore dhe është paraparë që të ketë dalje në autostradën e re që është e planifikuar. Ky aspekt i infrastrukturës është i rëndësishëm për qasje të lehtë dhe të shpejtë në rrjetin rrugor kryesor..

Trualli shitet komplet nuk ndahet.
Kontakti Vetëm Në Telefon:
+383 44 207 378
+383 45 494 760

  • Adresa: Drenas
  • Kodi Postar 13000

Detajet

Përditësuar më November 27, 2023 at 7:35 pm

  • Sipërfaqja: 2500 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 2500 m2
  • Lloji: Tokë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

Lorik
Lorik

Enquire about this property

Similar Properties

1,550€

Shes trojet

Novobërdë

m2: 500

Tokë

Benart

3 years më parë

1,550€

m2: 500

Tokë

3 years më parë

5,800€

Tokë

777

5 years më parë

5,800€

777

5 years më parë

777

5 years më parë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »