KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtëpia në shitje,Lagja Royal Zlatar ,Prishtine

Zllatar
399,000€

Përshkrimi

Shitet shtëpia me 300m2 në lagjen Royal, ne Zlatar -Prishtine
Nje vend mjaft atraktiv me ambient dhe ajër të paster .
Çmimi 399 mijë euro
Konttakt
045 584 613
045 584 719
044 760 020
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Zllatar
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Prishtine Zllatar

Detajet

Përditësuar më May 18, 2022 at 1:22 pm

  • Çmimi: 399,000€
  • Sipërfaqja: 300 m2
  • Dhoma: 4
  • Banjo: 4
  • Garazha: 1
  • Lloji: Shtëpi
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

230,000€

Dhoma: 6Banjo: 4m2: 420

Shtëpi

Shpëtim Bici

4 years më parë

230,000€

Dhoma: 6Banjo: 4m2: 420

Shtëpi

4 years më parë

280,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 232.11

Shtëpi

777

5 years më parë

280,000€

Dhoma: 4Banjo: 3m2: 232.11

Shtëpi

777

5 years më parë

1,200€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 260

Shtëpi

777

5 years më parë

1,200€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 260

Shtëpi

777

5 years më parë

371,000€

Dhoma: 12Banjo: 3m2: 450

Shtëpi

777

4 years më parë

371,000€

Dhoma: 12Banjo: 3m2: 450

Shtëpi

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »