KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Toka ne shitje Mazgit, Prishtinë

Mazgit
850€

Përshkrimi

Shitet toke 4 hektare ne nje vend ne fshatin Mazgit, ne afersi te Prishtines jo larg nga rruga dhe autostrada.

Çmimi 850 eur/ari

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Mazgit
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Prishtinë

Detajet

Përditësuar më April 13, 2019 at 12:46 pm

  • Çmimi: 850€
  • Sipërfaqja e tokës: 4 m2
  • Lloji: Tokë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

2,600€

m2: 2700

Tokë

777

3 years më parë

2,600€

m2: 2700

Tokë

777

3 years më parë

777

5 years më parë

120,000€

Tokë

777

6 months më parë

120,000€

777

6 months më parë

145,000€

m2: 34000

Tokë

777

4 years më parë

145,000€

m2: 34000

Tokë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »