KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Toke ne shitje ne Suhadoll, jo larg Marigona Residence

Suhadoll
1,100€

Përshkrimi

Shitet toka me siperfaqerreth 2 hektarë e 45 ari,ne mes te rruges per Lipjan lagjes Marigona Residence dhe fshatit Suhadoll.

Çmimi 1100 eur/ari

045 584 613

045 584 719

0037744760020 viber,WhatsApp

  • Adresa: Suhadoll
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Marigona Residence

Detajet

Përditësuar më March 6, 2020 at 3:16 pm

  • Çmimi: 1,100€
  • Sipërfaqja: 245 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 245 m2
  • Lloji: Tokë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

10,000€

Tokë

777

6 years më parë

10,000€

777

6 years më parë

2,000€

m2: 18000

Tokë

777

5 years më parë

2,000€

m2: 18000

Tokë

777

5 years më parë

m2: 5000

Tokë

Shpëtim Bici

5 years më parë

m2: 5000

Tokë

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »