KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Troll ne Sofali shitet,3.73 ari

Sofali, Prishtina
69,500€

Përshkrimi

Shitet truall prej 3.73 ari në lagjen Sofali,Prishtinë.Ka infrastrukturë të kompletuar,me mundesi ndertimi me leje p+2,.

Nje lokacion ideal ,ku ofron rehati,dhe ajr te paster,ne qytet.

Çmimi 69500 eur

Kontakt

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Sofali, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Sofali

Detajet

Përditësuar më January 30, 2019 at 7:08 pm

  • Çmimi: 69,500€
  • Sipërfaqja: 373 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 3.73 m2
  • Lloji: Tokë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

m2: 5000

Tokë

Shpëtim Bici

2 years më parë

m2: 5000

Tokë

2 years më parë

m2: 8000

Tokë

Xhevahir Hocha

1 year më parë

m2: 8000

Tokë

1 year më parë

4,000€

Tokë

777

9 months më parë

4,000€

777

9 months më parë

15,000€

Troll ne Brezovice ,4 ari ne shitje.

Brezovica Ski Resort, 210, Ferizaji

m2: 400

Tokë

777

9 months më parë

15,000€

m2: 400

Tokë

777

9 months më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »