KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

2 Toka ne shitje ne Miradi te Eperme, Fushe Kosove

Miradi e Eperme
2,000€

Përshkrimi

TOKE NE SHITJE PREJ 180ari dhe 200ari, FUSHEKOSOVE – ne fsh – MIRADI E ULET

LOKACIONI: 8 km LARG PRISHTINES. SIPERFAQJA -180ari dhe 200ari ÇMIMI: 2000EURO/ ARI.

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.conm

  • Adresa: Miradi e Eperme
  • Kodi Postar 12000
  • Në afërsi me: Fushë Kosovë

Detajet

Përditësuar më June 25, 2019 at 9:27 am

  • Çmimi: 2,000€
  • Sipërfaqja: 18000 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 18000 m2
  • Lloji: Tokë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

777

3 years më parë

4,000€

Tokë

777

2 years më parë

4,000€

777

2 years më parë

3,300€

Tokë

777

4 years më parë

3,300€

777

4 years më parë

7,500€

m2: 1200

Tokë

Meriton Dibrani

8 months më parë

7,500€

m2: 1200

Tokë

8 months më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »