KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

33.71 ARI TOKE NE BESIANE

Besianë
8,000€

Përshkrimi

Shiten 33.71 ari tokë, në Fshatin Gllamink – Besianë ( Podujevë), buzë magjistrales Prishtinë – Besianë . Nuk ndahet, por komplet. Ka rrugë ne dy anet e trollit, ka infrastrukturë. Trolli ka 17m gjërësi dhe 200m gjatësi. Dokumentet në rregullë. Çmimi 1 ari 8.000€ ne. Çmimi i diskutushueshem.

METROBIOS nr kontaktues – 044 760 020 / 045 584 613

  • Adresa: Besianë
  • Kodi Postar 10000

Detajet

Përditësuar më December 12, 2023 at 1:13 pm

  • Çmimi: 8,000€
  • Lloji: Tokë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

Tokë

777

5 years më parë

777

5 years më parë

777

5 years më parë

66,500€

m2: 765

Tokë

777

2 years më parë

66,500€

m2: 765

Tokë

777

2 years më parë

12,550€

Shitet toka ne Prishtine

Lagjja 038, Komuna e Prishtinës, Pristina District

m2: 2000

Tokë

777

6 years më parë

12,550€

m2: 2000

Tokë

777

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »