KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shiten parcelat prej 2 hektarë dhe 2.52 ha.

Batllavë
550€

Përshkrimi

Shiten parcelat prej
2 hektarë dhe
2.52 hektaë dhe
1 hektarë
në Batllavë (Kushevicë)
Parcela ka një pamje fantastike dhe magjepse me ajër të pastër të Batllavës.
130 metra gjersia ne rruge kryesore.
Për informata më të hollësishme mos hezitoni të kontaktoni njërin nga agjentët
Qmimi i voliteshem

+38344760020
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Batllavë
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më May 30, 2021 at 3:50 pm

  • Çmimi: 550€
  • Sipërfaqja: 25000 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 252 m2
  • Lloji: Tokë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

5,800€

Tokë

777

5 years më parë

5,800€

777

5 years më parë

11,800€

m2: 507

Tokë

777

5 years më parë

11,800€

m2: 507

Tokë

777

5 years më parë

1,550,000€

m2: 13000

Tokë

Sab

6 years më parë

1,550,000€

m2: 13000

Tokë

Sab

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »