KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

4 ari truall ne shitje,Çagllavicë

Çagllavicë
50,000€

Përshkrimi

Metrobios Shpk Prishtina shpall Tokë në shitje

Toka gjendet ne Qagllavic
4 Ari
Dokumentet ne rregull dhe perkthehet menjeher.

Çmimi 50 000 euro

Na kontaktoni
+383 45 584 719

045 584 719
045 584 613
044 896 160

Metrobios@hotmail.com

Metrobios Real Estate

  • Adresa: Çagllavicë
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më June 10, 2021 at 6:40 pm

  • Çmimi: 50,000€
  • Sipërfaqja: 4 m2
  • Lloji: Tokë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

10,000€

Tokë

777

4 years më parë

10,000€

777

4 years më parë

69,500€

m2: 373

Tokë

777

4 years më parë

69,500€

m2: 373

Tokë

777

4 years më parë

66,500€

m2: 765

Tokë

777

8 months më parë

66,500€

m2: 765

Tokë

777

8 months më parë

15,000€

Troll ne Brezovice ,4 ari ne shitje.

Brezovica Ski Resort, 210, Ferizaji

m2: 400

Tokë

777

2 years më parë

15,000€

m2: 400

Tokë

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »