KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shtepia ne shitje ne lagjen Çagllavicë, Prishtinë

Çagllavicë
200,000€

Përshkrimi

Shitet shtepi e paperfunduar, eshte kryer vetem Podrumi, me kontrapllake,kati e pare me plake, me mbi 200 m2 platforma.

Dhe trualli prej 9.5 ari.

Çmimi 200000 eur

I diskutueshëm, por edhe pranojme pjeserisht kompenzim.

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Çagllavicë
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Prishtinë

Detajet

Përditësuar më June 6, 2019 at 9:18 pm

  • Çmimi: 200,000€
  • Sipërfaqja: 400 m2
  • Sipërfaqja e tokës: 9.5 m2
  • Lloji: Tokë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

15,000€

6 ari truall ne shitje te Princi I Arberit,Prishtine

Hotel Princi i Arbërit, 27 Nëntori, Pristina

m2: 600

Tokë

777

2 years më parë

15,000€

m2: 600

Tokë

777

2 years më parë

75,000€

m2: 500

Tokë

AGI60

5 years më parë

75,000€

m2: 500

Tokë

5 years më parë

4,300€

m2: 10000

Tokë

777

6 years më parë

4,300€

m2: 10000

Tokë

777

6 years më parë

12,000€
12,000€

m2: 6

Tokë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »