KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banes me qera

200€

Përshkrimi

METROBIOS SHPK PRISHTINA shpall me qera banesë në lagjen Veternik

🏠 Banesa ka një dhomë gjumi, sallon e kuzhin, ballkon dhe banjo.
👉Kati i trete.

💰📌Cmimi 200 €

✍️📞Për detaje kontaktoni në numrat

+383 45 584 719

045 584 719
045 584 613

✉metrobios@hotmail.com

METROBIOS

Adresa

  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më April 11, 2021 at 7:25 pm

  • Çmimi: 200€
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

280€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 110

Banesë

777

3 years më parë

280€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 110

Banesë

777

3 years më parë

1,550€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 130

Banesë

777

5 years më parë

1,550€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 130

Banesë

777

5 years më parë

770€

Dhoma: 3

Banesë

777

3 years më parë

770€

Dhoma: 3

Banesë

777

3 years më parë

900€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 93.5

Banesë

777

5 years më parë

900€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 93.5

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »