KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet banesa ne lagjen e spitalit afer eulex.

Mosque Mati 1, Shaqir Ingrishta, Prishtina
104,800€

Përshkrimi

banesa te lagjja e spitalit
Madhësia :131m2 Neto
Mobilimi : PO
Dhoma gjumi :3
Ballkona: 2
Banjo: 2
Kuzhine e madhe : 1
Kuzhine/shpajz i vogel per Fergim: 1
Ekstra :Pllakar I montuar ne korridor, Nxemje qendrore dhe rezervar 1000l uji me hidrofor.

Përshkrimi :

Banesa gjendet te lagjja e spitalit mbrapa QKU ne katin e 8
Banesa ka siperfaqe prej 131m2 Neto.
Ka kete renditje: 1 dhome dite me qasje ne ballkon I rrethuar me xhama, 2 kuzhina, 3 dhoma gjumi me qasje ne ballkon te perbashket i rrethuar me xhama, 2 banjo, nxemje qendrore, 1000L rezervar uji dhe hidrofor.
Te jashtme – dritaret e jashtme dhe dritaret e balkonave jane renovim I ri.
Te brendshme – nxemje qendrore, 1000L rezervar uji ,dyer të brendshme druri, dysheme me parket ne dhoma dhe pllaka keramike ne kuzhina dhe banjo, internet dhe kabllo TV, kabinete druri në kuzhinë, etj.
Tipare të tjera përfshijnë furnizimin 24 orë me ujë, ashensor me kartele, Qarkullim te autobusave para baneses 7A dhe 6. I vendosur ne nje lagje me lokacion të përkryer me afersi disa minuteshe me qendren e qytetit dhe nje qetesi qe garanton pushim ne gjdo kohe.

Cmimi 900 eur/m2 me mobilje

800 eur/m2 pa mobilje.

Kontakt:
045 584 613
045 584 719
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Mosque Mati 1, Shaqir Ingrishta, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më July 22, 2018 at 3:02 pm

  • Çmimi: 104,800€
  • Sipërfaqja: 131 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

350€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 85

Banesë

777

5 years më parë

350€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 85

Banesë

777

5 years më parë

800€

Bed: 1Banjo: 1m2: 63

Banesë

777

3 years më parë

800€

Bed: 1Banjo: 1m2: 63

Banesë

777

3 years më parë

639€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 88

Banesë

777

5 years më parë

639€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 88

Banesë

777

5 years më parë

310€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

5 years më parë

310€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 80

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »