KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banes me qera

260€

Përshkrimi

Metrobios SHPK Prishtina shpall banesë me qera në Emshir- Tek Arabët.

Banesa ka dy dhoma gjumi, sallon dhe kuzhinë.
Kati i pestë 🏠
Ngrohja me Termokos.

Cmimi 260€

Na kontaktoni në numrat:
045 584 719
045 584 613

📧metrobios@hotmail.com

METROBIOS

Adresa

  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më November 5, 2020 at 10:46 pm

  • Çmimi: 260€
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

140,300€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 122

Banesë

777

4 years më parë

140,300€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 122

Banesë

777

4 years më parë

57,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 68

Banesë

777

1 year më parë

57,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 68

Banesë

777

1 year më parë

55,000€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 107

Banesë

777

3 years më parë

55,000€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 107

Banesë

777

3 years më parë

300,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 140

Banesë

Shpëtim Bici

3 years më parë

300,000€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 140

Banesë

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »