KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitët banesa afër Eulexit në lagjen e spitalit në Prishtinë.

Lagjja e Spitalit, Prishtina
75,000€

Përshkrimi

Shitët banesa afër Eulexit në lagjen e spitalit në Prishtinë.

Banesa gjendët në katin e 10-të, ka 107 m² me qmim total 75,000 € dmth 700 €/m².

Ka pamje nga qyteti, spitali, eulexi, veterniku.

Ka 3 dhoma gjithsej, 1 banjo e madhe, ashensorë me mirmbajtje mujore 10 €.

E ndërtuar nga firma ”Lura e Avni Gjakovës”.

 

Duhët cekur se banesa shitët me të gjith interierin që posedon.

Banesa posedon këto:

Nxemje qëndrore Vailant të gjermanisë me Smart Thermostat WIFI.

Air condition.

Ujë 24 orë me rezervarë privat.

IONAIR sistemin: që pastron ajrin në 5 faza në mënyrë efektive largon qdo lloj të ndotsve të grimcave të ajrit, duke përfshirë alergen, polen, sporet e mykut, pluhurit, perutin e qenit apo maces, kunder alergjisë, bakeret dhe virusët në ajr.

 

Poashtu përveq mobileve të enterierit modern, banesa posedon edhe 2 TV.

LED të teknologjisë së lartë Samsung madhesija 65 inc në dhomë të ditës dhe Samsung 35 inc në dhomë të fëmijëve. Por nuk kryhet me kaq.

 

Në dhomën master të fjetjës është edhe Kinema private me projektor HD dhe me madhësi 100 inc me surround sistem.

 

Gjithashtu salloni posedon surround sistemin e nivelit dhe kualitetit të lartë.

 

Duhët cekur se edhe Kujtesa dhe Ipko ofrojnë shërbimet e tyre, por unë kam vendosur Digitalbin antenën satelitore me HD kanale full paket që transferohet te blerësi.

 

Gjitha dhomat kan ndriqim natyral nga dielli gjat tër ditës.

 

Terrasa është ekstra e madhe, pjesa me pamje nga qyteti është e mbyllur me dritare panorame.

 

Poashtu ka edhe ballkonin shtesë që eshtë I hapur dhe posedon skarën.

 

Pra pa e zgjatur më shumë, mund të shtoj se banesa është e kompletuar tërësishtë, përveq sendeve të lartpermendura, ka maqinë të lamjes, maqinë të enëve, frigorifer të integruar, sende dekoruese si piktura llampa etje etje.

 

Për më shumë shikoni fotot duke klikuar linkun më poshtë:

https://drive.google.com/drive/folders/1oEAThGt_PzuVHv7isK6tUVYvWA_6soFN?usp=sharing

 

Pres blerës serioz për të lën termin për ta parë banesën kontaktoni në

tel / “Viber”: +383 49 550 126

ID e shpalljes: 5

Likuiditeti patundshmëri

http://fb.com/Likuiditeti

  • Adresa: Lagjja e Spitalit, Prishtina
  • Në afërsi me: Lagjja e Spitalit

Detajet

Përditësuar më April 23, 2019 at 2:47 pm

  • Çmimi: 75,000€
  • Sipërfaqja: 107 m2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

Shpëtim Bici
Shpëtim Bici
+38349550126
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

495€

Bed: 1Banjo: 1m2: 54.22

Banesë

777

5 years më parë

495€

Bed: 1Banjo: 1m2: 54.22

Banesë

777

5 years më parë

170€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 91

Banesë

777

5 years më parë

170€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 91

Banesë

777

5 years më parë

73,500€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 94

Banesë

777

3 years më parë

73,500€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 94

Banesë

777

3 years më parë

320€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 125

Banesë

Labi

6 years më parë

320€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 125

Banesë

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »