KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banes me qera

250€

Përshkrimi

Metrobios shpall me qera banes ne Breg Diellit

Banesa ka 1 dhome gjumi
Sallon me kuzhine
Banjo
Ballkon
Kati i pare
Banesa eshte e rre dhe leshohet me 1 Dhjetor

Çmimi 250 euro
Na kontaktoni:
045 584 719
045 584 613

metrobios@hotmail.com
Codi 001

METROBIOS

Adresa

Detajet

Përditësuar më October 28, 2019 at 8:42 pm

  • Çmimi: 250€
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

85,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 71

Banesë

777

6 years më parë

85,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 71

Banesë

777

6 years më parë

390€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 6

Banesë

777

6 years më parë

390€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 6

Banesë

777

6 years më parë

500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 76.36

Banesë

777

5 years më parë

500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 76.36

Banesë

777

5 years më parë

68,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 90

Banesë

777

5 years më parë

68,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 90

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »