KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banese me qera Prishtine

Prishtina
200€

Përshkrimi

Banesa me Qira
– prishtine- qender ( mrapa teatrit )
-1 dhome gjumi
-1 dhome dite dhe kuzhina

Cmimi-200e muaji
Prona Plus -045534717

  • Adresa: Prishtina
  • Qyteti: Prishtinë
  • Komuna: Prishtine
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më April 20, 2018 at 2:42 pm

  • Çmimi: 200€
  • Sipërfaqja: 6 m2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

Labi
Labi

Enquire about this property

Similar Properties

950€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 84.6

Banesë

777

3 years më parë

950€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 84.6

Banesë

777

3 years më parë

138,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 88

Banesë

777

5 years më parë

138,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 88

Banesë

777

5 years më parë

250€

Banese me qera në lagj e spitalit

Lagja e Studentëve, Prishtina

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

Sab

6 years më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

Sab

6 years më parë

680€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 83

Banesë

777

5 years më parë

680€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 83

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »