KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

BANES NE LAGJEN KODRINA – PRISHTINE

Pristina
1,100€

Përshkrimi

Banesa ne lagjen Kodrina – PRISHTINE
-Ndertimi perfundon ne Dhjetor te vitit 2024
-ka parking, garazh + depo
-cmimi 1100 eur per m2
– ka banese 3 dhomeshe ( 87 m2 ) dhe banese 4 dhomeshe ( 118.5m2)

METROBIOS nr kontaktues –
044 760 020 /
045 584 613

  • Adresa: Pristina
  • Kodi Postar 10000

Detajet

Përditësuar më December 12, 2023 at 1:28 pm

  • Çmimi: 1,100€
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

260€

Banesë

777

4 years më parë

260€

Banesë

777

4 years më parë

200€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

5 years më parë

200€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

5 years më parë

770€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 67

Banesë

777

6 years më parë

770€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 67

Banesë

777

6 years më parë

50,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 42

Banesë

777

6 years më parë

50,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 42

Banesë

777

6 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »