KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet Banesa ne Prishtine D>E

Kalabria, Prishtinë
49,900€

Përshkrimi

Shes banesen me leje Ndertimi ne Emshir (Kalabri ) afer rruges kryesore afer Termokosit dhe Shkolles fillore Dardania. Banesa eshte na katin e 6 – te gjithsejt ka 7 kate . Lifti eshte me kartel ka edhe kamera te sigurise, ka edhe interfonin.Banesa ka kete renditje 2 Dhoma sallon me kuzhine dhe dhoma gjumit. Ka pamje shume te mire nga te gjitha anet e baneses.Eshte e leshuar me qera, jane familjar.Marr per Kompenzim edhe nje vetur deri ne 10 mije euro.(ÇMIMI DISKUTOHET).

Metrobios

045584613

045584719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Kalabria, Prishtinë
  • Qyteti: Prishtinë
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më March 14, 2018 at 6:06 pm

  • Çmimi: 49,900€
  • Sipërfaqja: 61 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

58,700€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

5 years më parë

58,700€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 70

Banesë

777

5 years më parë

800€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 108.39

Banesë

777

5 years më parë

800€

Dhoma: 3Banjo: 3m2: 108.39

Banesë

777

5 years më parë

52,000€

Dhoma: 2

Banesë

777

4 years më parë

52,000€

Dhoma: 2

Banesë

777

4 years më parë

700€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 86

Banesë

777

5 years më parë

700€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 86

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »