KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa 1 dhome gjumi me qera ne Prishtine

Qendra, Prishtina
250€

Përshkrimi

Lëshoj banesen me qera,perball ministris se arsimit tek fakulteti ekonomik-juridik ne aktash.Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar me te gjitha mobile te reja.Banesa ka dhom gjumi ka paradhomen dhomen e ndejes me kuzhin dhe banjon.Lëshohet per dy femra qmimi 250€
045 584 613

045 584 719

0038344760020 viber

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Qendra, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Qendra

Detajet

Përditësuar më August 14, 2019 at 4:47 pm

  • Çmimi: 250€
  • Sipërfaqja: 55 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Me qera

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

89,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 68

Banesë

777

3 years më parë

89,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 68

Banesë

777

3 years më parë

280,000€

Shitet PentHouse ne Lagje te Spitalit

Lagjja e Spitalit, Prishtinë

Dhoma: 5Banjo: 2m2: 320

Banesë

777

4 years më parë

280,000€

Dhoma: 5Banjo: 2m2: 320

Banesë

777

4 years më parë

97,000€

Shitet banesa ne rr B

Rruga B. Prishtine

Dhoma: 2m2: 1

Banesë

Labi

4 years më parë

97,000€

Dhoma: 2m2: 1

Banesë

4 years më parë

800€

Lokal me qera në Emshir

Kalabria, Prishtinë

Banjo: 2m2: 116

Banesë

777

3 years më parë

800€

Banjo: 2m2: 116

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »