KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet banesë në Ulpianë Prishtine

Ulpianë, Prishtina, Kosovo
110,000€

Përshkrimi

Ulpiane kati 2 , shitet banesa. Ka 80m2, dy dhoma të fjetjes, dhomë dite, kuzhinë dhe trepezari, koridor, banjo dhe balkon. Nxemje e Termokosit.

Çmimi 110.000 eur

Kontakt

045584613

045584719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Ulpianë, Prishtina, Kosovo
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më October 26, 2018 at 6:45 pm

  • Çmimi: 110,000€
  • Sipërfaqja: 80 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

200€

durree

Golem, Albania

m2: 40

Banesë

777

6 years më parë

200€

m2: 40

Banesë

777

6 years më parë

1,020€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 83.85

Banesë

777

5 years më parë

1,020€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 83.85

Banesë

777

5 years më parë

500€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 110

Banesë

Sab

6 years më parë

500€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 110

Banesë

Sab

6 years më parë

950€

Banesa me 1 dhome gjumi, Prishtine

Mahalla e Muhaxherëve, Pristina

Bed: 1Banjo: 1m2: 57

Banesë

777

3 years më parë

950€

Bed: 1Banjo: 1m2: 57

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »