KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa 1 dhome gjumi, Prishtine ,rr.Muharrem Fejza

Muharrem Fejza, Prishtina
0

Përshkrimi

Banesa ne shitje ne lagjen e spitalit ,rruga Muharrem Fejza, në Prishtinë.

Ka hapësirë prej 57 m2, me këtë renditje: dhomë dite, sallon, kuzhinë, dhomë gjumi, banjo, kati 2,korridor dhe terrasë të madhe. Ashensori shumë funksional dhe model i ri,ndodhet në afërsi të shkollës ‘Pavarësia’ që e bën shumë të përshtatshme veçanërisht për familje me fëmijë në shkollë. Po ashtu, në afërsi është edhe Qendra e Mjekësisë Familjare dhe Kopshtet për fëmijë.
Qmimi i diskutushem me marrveshje.

045 584 613

045 584 719

  1. metrobios@hotmail.com
  • Adresa: Muharrem Fejza, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Lagja e spitalit

Detajet

Përditësuar më March 6, 2020 at 10:35 pm

  • Sipërfaqja: 57 m2
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

49,500€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 90

Banesë

777

5 years më parë

49,500€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 90

Banesë

777

5 years më parë

250,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 113

Banesë

777

3 years më parë

250,000€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 113

Banesë

777

3 years më parë

210€

Banese me qera ne Ulpiane

Ulpianë, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 50

Banesë

Sab

5 years më parë

210€

Bed: 1Banjo: 1m2: 50

Banesë

Sab

5 years më parë

470€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 95

Banesë

777

5 years më parë

470€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 95

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »