KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shiten dy banesa në lagjen e spitalit Prishtinë

Lagjja e Spitalit, Prishtina
690€

Përshkrimi

2 Banesa ne shitje ne mati- 1
– prishtine -lgj.mati-1 afer rruges B
– 2. dhome
– 1.kuzhine me dhome dite
– 1. Banjo ,1wc
– 89m2
– kati-1 dhe 4
– Cmimi-690e 1/m2 pa mobilje
045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Lagjja e Spitalit, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Mbrapa Dervishollit, rr B

Detajet

Përditësuar më March 18, 2019 at 9:44 pm

  • Çmimi: 690€
  • Sipërfaqja: 89 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

770€

Dhoma: 3

Banesë

777

1 year më parë

770€

Dhoma: 3

Banesë

777

1 year më parë

450€

DE RADA

Kompleksi Qafa, Rruga UÇK,48/9 Kati 3 nr 9, Prishtinë

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 75

Banesë

ajshehadri

3 years më parë

450€

Dhoma: 3Banjo: 1m2: 75

Banesë

3 years më parë

49,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 90

Banesë

777

3 years më parë

49,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 90

Banesë

777

3 years më parë

500€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 110

Banesë

Sab

3 years më parë

500€

Dhoma: 4Banjo: 2m2: 110

Banesë

Sab

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »