KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa 2 dhoma gjumi ne shitje Fushe Kosove

Fushë Kosovë
45,800€

Përshkrimi

Banesa gjindet ne FusheKosove rr. Nena Tereze
Pamjen kah lindja
Kati i 6 i banimit
Lift me mirembajtje
Uje 24h

Brutto 74m2
Sallon
Kuzhine
Dy dhoma te fjetjes
Shpajz
Banjo
Ballkon
E Mobiluar para 1 viti,dhe ka dokumentacion te rregullt.

Çmimi 45800 eur

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Fushë Kosovë
  • Kodi Postar 12000
  • Në afërsi me: Rruga Nena Terezë

Detajet

Përditësuar më June 28, 2019 at 2:07 pm

  • Çmimi: 45,800€
  • Sipërfaqja: 74 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

390€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 6

Banesë

777

3 years më parë

390€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 6

Banesë

777

3 years më parë

810€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 65

Banesë

777

2 weeks më parë

810€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 65

Banesë

777

2 weeks më parë

45,800€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 97.4

Banesë

777

2 years më parë

45,800€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 97.4

Banesë

777

2 years më parë

1,550€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 130

Banesë

777

2 years më parë

1,550€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 130

Banesë

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »