KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Shitet banese ne rrugen B. Prishtine

Rruga B, Prishtina
88,000€

Përshkrimi

Shitet banesa ne rrugen B, Prishtine.
E mobiluar ne menyre moderne,me kthim nga lindja,ne katin e 8
ka 85 m2.
2 dhoma gjumi, banjo,ballkon,korridor,sallon,kuzhine tryezari.
Ndertim i ri dhe kualitativ.
Momentalisht eshte e leshuar me qera me kontrate 3 vjeqare,Cmimi 450 eur
Cmimi
88000 eur
kontakt
045584613
045584719
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Rruga B, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më September 26, 2018 at 9:05 pm

  • Çmimi: 88,000€
  • Sipërfaqja: 85 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

126,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 90

Banesë

777

2 years më parë

126,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 90

Banesë

777

2 years më parë

69€

Banes me qera – Lakrishte

Lakrishtë, Prishtina

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 78

Banesë

777

4 years më parë

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 78

Banesë

777

4 years më parë

220€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

5 years më parë

220€

Bed: 1Banjo: 1m2: 65

Banesë

777

5 years më parë

67,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

2 years më parë

67,000€

Bed: 1Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

2 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »