KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ekskluzive ne shitje nga Konak Construction

Veternik, Prishtina
9€

Përshkrimi

Banesa ekskluzive ne shitje nga Konak construction

Të kesh një pronë banesën e cila gjindet në pozicion atraktiv me standarde të qëndrueshme të larta ndërtimi dhe me stil është e mundur vetëm me Konak Construction.
Agjensioni Metrobios në bashkepunim ka përgatitur për ju ofertën ;

  1. Banesat ne bllokun A

-Kati 3  ,me 3+1 dhoma,105.57 m2   -Veternik

-Kati 5 ,me  3+1 dhoma,116.68 m2  -Veternik

Per tjera detaje ;

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

 

  • Adresa: Veternik, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Konak

Detajet

Përditësuar më June 24, 2019 at 3:09 pm

  • Çmimi: 9€
  • Sipërfaqja: 105.57 m2
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

799€

Bed: 1Banjo: 1

Banesë

777

4 years më parë

799€

Bed: 1Banjo: 1

Banesë

777

4 years më parë

770€

Banesë

777

4 years më parë

770€

Banesë

777

4 years më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

4 years më parë

250€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 75

Banesë

777

4 years më parë

550€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 70

Banesë

777

5 years më parë

550€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 70

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »