KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne shitje ne Prishtine

Holger Petersen, Pristina
8€

Përshkrimi

Banesat ne shitje ne Prishtine ,lagja Prishtina e re ne afersi te rruges A dhe ne rrugen Holger Petersen .
Sip
93 m2 ,dy dhoma gjumi
114 m2 ,3 dhoma gjumi
Çmimi promocional
Per me shume
Kontaktoni;
045 584 613
045 584 719
044 760 020
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Holger Petersen, Pristina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: Prishtina e re

Detajet

Përditësuar më August 30, 2021 at 9:12 pm

  • Çmimi: 8€
  • Sipërfaqja: 92 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

200€

Bed: 1m2: 28

Banesë

777

4 years më parë

200€

Bed: 1m2: 28

Banesë

777

4 years më parë

33,180€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 79

Banesë

777

5 years më parë

33,180€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 79

Banesë

777

5 years më parë

460€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 98

Banesë

777

3 years më parë

460€

Dhoma: 2Banjo: 2m2: 98

Banesë

777

3 years më parë

79,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 62

Banesë

777

5 years më parë

79,500€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 62

Banesë

777

5 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »