KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa exclusive ne shitje Arberia afer komunes se re

Arberi, Prishtina
1,020€

Përshkrimi

Metrobios real estate shpall ne shitje banesat nga;

Residenca ALBDIZAJN, e cila ofron hapësira të gjelbëruara poashtu hapësira rekreacioni për të gjithë ju që vendosni të banoni në residencen tonë me një pamje magjepëse të gjithë kryeqytetit.

Nga banesat e “Alb Dizajn Residence” do ta shijoni diellin apo pamjen e bukur çdo ditë përgjatë gjithë vitit.

Na vizitoni dhe do të bindeni

Kudjes të vecantë i është kushtuar këndit të lojërave dhe argëtimit, që fëmijët tuaj të kalojnë ditë të bukura në rrezet e diellit në ditët sikur kjo e sotmja..

Po ua prezentojme banesen;

82.94 m2

 

Çmimi 1020 eur/m2

045 584 613

045 584 719

metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Arberi, Prishtina
  • Kodi Postar 10000
  • Në afërsi me: komuna e re

Detajet

Përditësuar më April 18, 2019 at 2:42 pm

  • Çmimi: 1,020€
  • Sipërfaqja: 82.94 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

430€

m2: 58

Banesë

777

5 years më parë

430€

m2: 58

Banesë

777

5 years më parë

34,500€

Banesa në shitje lagjja Mat,Prishtinë

Mosque Mati 1, Shaqir Ingrishta, Prishtina

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

4 years më parë

34,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 55

Banesë

777

4 years më parë

1,090€

Banes e gatshme per banim Prishtine

Spitali Amerikan, Prishtinë

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 139

Banesë

777

6 months më parë

1,090€

Dhoma: 3Banjo: 2m2: 139

Banesë

777

6 months më parë

42,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 46

Banesë

777

4 years më parë

42,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 46

Banesë

777

4 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »