KRIJO SHPALLJE

Çmimi: Nga to

Compare Listings

Banesa ne rrugen Dardania Fushë Kosovë, shitje

Dardania, Fushë Kosovë
550€

Përshkrimi

Metrobios shpall ne shitje:
Banese ne Fushe Kosove,rr Dardania, e gatshme dhe me dokumentacion te rregullt.
Banesa ka 2 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë ballkon banjo,korridor,kati 5,me 91 m2.
Çmimi 550 eur /m2
Kontaktoni
045 584 613
045 584 719
metrobios@hotmail.com

  • Adresa: Dardania, Fushë Kosovë
  • Kodi Postar 12000
  • Në afërsi me: Rr Dardania
  • Shteti: KV

Detajet

Përditësuar më April 28, 2021 at 8:24 pm

  • Çmimi: 550€
  • Sipërfaqja: 91 m2
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji: Banesë
  • Statusi: Në shitje

Shikimet

Kontakto

777
777
045 584 613 045 584 7190037745584613
Facebook

Enquire about this property

Similar Properties

89,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 67

Banesë

777

2 years më parë

89,000€

Dhoma: 2Banjo: 1m2: 67

Banesë

777

2 years më parë

820€

m2: 84.54

Banesë

Sab

4 years më parë

820€

m2: 84.54

Banesë

Sab

4 years më parë

230€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

3 years më parë

230€

Bed: 1Banjo: 1m2: 60

Banesë

777

3 years më parë

36,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 47

Banesë

777

3 years më parë

36,500€

Bed: 1Banjo: 1m2: 47

Banesë

777

3 years më parë


Nuk ka vlerësime ( 0 nga 5 )

Translate »